" /> Mezunlarımız | Zehra Okulları

Mezunlarımız

kep-mezuniyet1

Mezunlarımız

Değerli Zehra Okulları Mezunları,

Eğitim hayatınız süresince, sıcak, samimi ve dayanışma duygularının yoğun olarak yaşandığı, unutulmaz arkadaşlıkların kurulduğu Zehra Ailesi’nden hepinize gönülden merhabalar…

Her zaman toplumsal sorunlara duyarlı özelliklere sahip olarak eğitim hayatını tamamlayan ve her birinin bizlerde ayrı bir yeri olan mezunlarımızla yeniden buluşacak olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşıyoruz.

Ankara’nın genç ama bu gençliğin verdiği enerjiyle sürekli gelişim ve iyileşmeyi hedefleyen, birçok projede öncü adımlar atan, modern fiziki yapısı, üstün teknolojik imkanları ile çağdaş eğitim hayatından ödün vermeyen okulumuzdan mezun olan sizleri eğitim hayatınız boyunca ağırlamanın; ileriye dönük projelere hep birlikte imza atmanın ayrıcalığını sizlerle yaşadık.

Lise yılları hayatınız sonrasında bir kısmınız Türkiye de, belki bir kısmınızda Dünya’da önemli üniversitelerde okumaktasınız, bir kısmınız ise kendi işinizi kurdunuz. Zehra’lı olma farkıyla toplumun yediden yetmişe tüm kesimine verdiğiniz anlamlı destekler ve ülke ekonomisine koyacağınız katkılar için şimdiden sizleri tebrik ediyoruz.

Zehra Okulları sizler için “geleceğin referans noktası” olurken, sizlerin başarısı da Zehra Okulları için ayrı bir gurur ve onur kaynağı olmaktadır. Başarılarınızı ve başarılarımızı sizlerle karşılıklı paylaşmaya devam etmek en büyük isteğimiz…

Okulumuzu hep birlikte, her zaman bir adım önde götürmek adına verdiğiniz destekler, gerçekleştirdiğiniz değerli çalışmalar ve yaptığınız tüm anlamlı katkılar için hepinize tek tek teşekkür ediyor, sizleri diğer mezunlarımız ve mezun olmaya aday arkadaşlarınızla donanımlarınızı, bilgi ve birikimlerinizi paylaşmaya davet ediyoruz.

Nice başarılarda ve mutlu günlerde buluşmak dileğiyle,

Zehra Okulları